top of page

Про нас

Сайт салону-магазину українських подарунків, речей та одягу з історією, які передаються у спадок.

Розповідаємо про традиційну та сучасну культуру України. Мрії Марії актуалізує традиційну культуру в нашому повсякденні: відтворюємо та переосмислюємо самостійно і в колабораціях з митцями етнографічні копії та стилізації посуду, декору, одягу тощо й впроваджуємо в сучасний побут та пропагуємо ручну роботу та ці речі у якості  подарунків :)

Ukranian traditional arts and crafts.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити українські сувеніри та подарунки ручної роботи, які поєднують традиційні техніки з сучасними тенденціями дизайну та моди, а також копії автентичних речей. Традиційні українські вишиванки та інший ексклюзивний український національний одяг ручної роботи, рушники, декоративна авторська кераміка, скляний, дерев'яний та керамічний посуд, народні прикраси, авторські ювелірні вироби, картини відомих українських художників, ляльки-мотанки, скульптури, книги, листівки, предмети декору в етнічному стилі, іграшки для дітей та багато інших оригінальних подарунків.


Українські сувеніри та подарунки ручної роботи ви можете замовити та купити в інтернет-магазині "Мрії Марії". Ми співпрацюємо з найкращими майстрами України, тому всі наші товари мають високу якість та мистецьку цінність. Ми пропонуємо привабливі ціни на статусні VIP-подарунки для керівництва та корпоративних подій, завжди допоможемо вибрати тематичні подарунки на Різдво, Великдень та інші свята. Також у "Мрії Марії" можна купити подарунки на пам'ятні дати, весілля, день народження, ювілей чи новосілля. За бажанням клієнта, ми упаковуємо речі в ексклюзивні подарункові пакети та коробки ручної роботи. Ми пропонуємо вам індивідуальний підхід, гарантовану якість, хороші ціни, постійні акції та знижки на українські етноподарунки та сувеніри ручної роботи.

"Мрії Марії" - це філософія подарунка по-українськи.
 
Українські подарунки у магазині "Мрії Марії" – це виключно ексклюзивні твори народних майстрів. Нам не цікаві штамповані вироби, підробки та принти.
 
Основа нашої колекції – традиційний одяг, авторська кераміка та скло, картини українських художників і книги з етнографії та народного мистецтва. Більшість речей неповторні – вони існують у єдиному екземплярі, тому з часом лише додають у вартості.
 
Ми пропонуємо ексклюзивні подарунки для іноземців (за кордон) та VIP-подарунки для керівників та партнерів, які покажуть ваш смак, повагу та індивідуальний підхід до адресата. Ми маємо досвід у підборі вишуканих презентів та з радістю вам допоможемо: проконсультуємо з питання вибору, "заочно" підберемо вишиванку за розміром, дбайливо запакуємо подарунок.
 
Команда магазину вибирає тільки вартісні речі hand made відповідно до власного почуття стилю та гармонії. Ми проводимо експедиції Україною, щоб поєднати самобутніх майстрів із поціновувачами фолк-арту та зберегти традиції українського декоративно-ужиткового мистецтва. Все, що є у нашому салоні, зберігає енергетику рук майстра.
 
Колекція салону постійно змінюється та поповнюється. Ми пропонуємо індивідуальний підхід та сервіс кожному, хто звертається до нас у пошуках прекрасного та потрібного. У нас налагоджена зручна система оплати та доставки. "Мрії Марії" завжди відкриті для спілкування!
 
Якщо у вас є питання щодо вибору та придбання ексклюзивних українських сувенірів – зателефонуйте нам за телефоном +38 (098) 014-81-74, ми з радістю допоможемо!

bottom of page